joomla templates top joomla templates template joomla

Mariacka Bless Night

katowice.eu włącz . Opublikowano w Katowice wiadomości

W sobotę 29 września zapraszamy na drugi wieczór z cyklu Mariacka Bless Night, który odbędzie się na ulicy Mariackiej w Katowicach.

Duża dawka muzyki chrześcijańskiej, gry i zabawy dla dzieci oraz nocne czuwania w kościele Mariackim- to główne punkty programu.

Koncert uwielbienia poprzedzony zostanie igrzyskami dziecięcymi, które rozpoczną się już o godz. 16:00. Młodsi i starsi uczestnicy igrzysk zmierzą się w konkurencjach sportowych, będą mieli także okazję uczestniczyć w lekcji biblijnej. Na najmłodsze dzieci czekać będzie strefa malucha.

O godz. 18:30 rozpocznie się wieczorny koncert uwielbienia, podczas którego rozbrzmiewać będzie radosna i pełna energii muzyka gospel, folkowe ukraińskie rytmy, a także wysublimowane dźwięki popu, smooth jazzu i etnicznej nuty.

Podczas wieczoru usłyszymy tyski chór gospel God’ Property, pochodzący z Ukrainy zespół KANA oraz jeden z czołowych i niepowtarzalnych zespołów prezentujących muzykę chrześcijańską w Polsce DEUS MEUS, który promować będzie swój najnowszy album WNIEBOWIANKI.

Po koncercie ok. godz. 22:00 w Kościele Mariackim rozpocznie się nocne czuwanie, które poprowadzą Szkoła Nowej Ewangelizacji z Bielska oraz wspólnota Rafael z Rudy Śląskiej. Będzie to czas wypełniony wspólną modlitwą, śpiewem uwielbienia, świadectwami, a także refleksją nad Słowem Bożym. Czuwanie zakończy się niedzielną Eucharystią.

Organizatorami koncertu „Mariacka Bless Night” są Grupa eM Media, Ruch Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej i Urząd Miasta Katowice.

Noc uwielbienia w Kościele Mariackim poprowadzą Szkoła Nowej Ewangelizacji z Bielska oraz wspólnota Rafael z Rudy Śląskiej.

Patronat medialny nad „Mariacka Bless Night” sprawują: Radio eM 107,6 FM i Gość Niedzielny.
„Mariacka Bless Night” 29 września

PROGRAM
DLA RODZINY, DLA DZIECI 16.00 – 18.15 IGRZYSKA DZIECIĘCE – „Kids Games”
• uroczyste otwarcie z zapaleniem znicza olimpijskiego
• bicie rekordu świata w przenoszeniu wody rękami
• konkurencje olimpijskie dla najmłodszych
• gry i zabawy dla dzieci, upominki dla uczestników

do udziału zapraszamy wszystkie dzieci, zgłoszenia na stronie www.MariackaBN.pl

WIECZORNE KONCERTY 18.30 God’s Property 19.30 KANA z Ukrainy 20.45 GWIAZDA WIECZORU: DEUS MEUS – „Wniebowianki” MARIACKA BLESS NIGHT od 22.00 noc uwielbienia w kościele Mariackim • „Zawsze się radujcie i nieustannie się módlcie” – wspólna modlitwa, śpiew chwały, prowadzona przez SNE z Bielska oraz wspólnotę Rafael z Rudy Śląskiej • „Bądźcie Moimi świadkami aż po krańce ziemi” – świadectwa; • „Ja odpuszczam tobie grzechy” – noc konfesjonałów • „Poznali Go po łamaniu chleba” – Eucharystia • „Jak pierwsi chrześcijanie” czyli świętowanie przy stole

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież