joomla templates top joomla templates template joomla

Katowicki Sylwester z Gwiazdami!

katowice.eu włącz . Opublikowano w Katowice wiadomości

Głównym punktem wieczoru Sylwestrowego będą koncerty na scenie obok Spodka . Rozpoczęcie imprezy to godzina 20.00..
Imprezę poprowadzą: Aneta Chwalba i K.Hanke .Wykorzystamy okazję iż rok 2010 to rok jubileuszu kabaretu RAK i ogłosimy konkurs na niezwykły prezent urodzinowy. Uczestnicy zabawy będą mogli wykazać się inwencją ,a najlepsze prezenty(zabawne , nietypowe, niepowtarzalne) pokażemy na scenie i przed kamerami telewizyjnymi. Występ kabaretu Skeczów Męczących uświetni „balonowe szaleństwo”. Ze sceny na widownie „sfrunie” kilkaset kolorowych , dużych balonów , które staną się elementem zarówno zabawy z mieszkańcami Katowic jak i niezwykłym elementem scenograficznym.

Obok wspomnianych już prowadzących wystąpią również znakomite gwiazdy muzyki rock, pop i tanecznej co będzie stanowić zaproszenie do wielkiej, miejskiej, otwartej dyskoteki pod „gołym niebem”. A zabawa będzie się odbywać przy wykonawcach którzy już od pierwszych akordów będą rozgrzewać i pozytywnie nastrajać publiczność. Różnorodność repertuaru gwarantuje dobrą zabawę każdemu kto odwiedzi nas w tym dniu na Placu Honorowym pod Spodkiem. Jednym z wyczekiwanych wykonawców będzie Zespół Budka Suflera .
A na finał… wystąpi szwedzki wykonawca Danny, którego korzenie są polskie i niesamowicie dobrze czuje się w naszym kraju; od 2007 roku kiedy to wydał pierwszy przebój „If only you” właściwie nie schodzi z list przebojów, a jego popularność nadal rośnie. Podczas ostatniej sylwestrowej nocy wystąpił w Moskwie, dając niesamowity koncert. W sylwestrową noc 2010 wystąpi jedynie dla mieszkańców Katowic i widzów Telewizji Katowice.

Poza koncertowym szaleństwem zajmiemy się wyborami Miss i Mistera, najlepszego przebrania sylwestrowego i fryzur karnawałowych. Prezenterzy zaprezentują horoskop dla mieszkańców Śląska na 2011 rok. Zorganizujemy także konkurs na najlepszy żart sylwestrowy.

O północy ze sceny Prezydent Miasta, przedstawiciele zespołu Budka Suflera i prowadzący, powitają Nowego Rok złożą życzenia noworoczne i zaproszą na pokaz sztucznych ogni przygotowany przez „Zbig” Zbigniew Woźniak z Częstochowy. Katowicki Sylwester transmitowany będzie „LIVE” na antenie TVP Katowice.. Program poprowadzą Aneta Chwalba i Marek Durmała.

Plan imprezy:
20.00 - zespól SAMI
20.45 - Kabaret Skeczów Męczących
21.00 - Borys Czapiewski
21.45 - kabaret Skeczów Męczących
22.00 - Alicja Janosz z zespołem
22.45 - Kabaret Skeczów Męczących
23.00 - Budka Suflera
23.55 - Prowadzący, prezydent miasta i kabaret
00.10 - Danny
01.00 - Kabaret Skeczów Męczących