joomla templates top joomla templates template joomla

Wybuch butli z gazem w Gliwicach. Pięć osób rannych

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Śląskie kryminalne

W jednym z bloków w Gliwicach doszło do eksplozji butli z gazem. Na skutek wybuchu pięć osób zostało poszkodowanych. - Doszło do wybuchu butli zamontowanej w mieszkaniu. Strażacy ewakuowali osoby z klatki schodowej i osoby, które były w mieszkaniu. 

Kiedy przyjechała policja zadźgana kobieta leżała martwa w pokoju, zatrzymano podejrzanego syna. Prokurator prowadzi postępowanie

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Częstochowa, fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Śląskie kryminalne

Prokuratura Rejonowa w Zawierciu prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa 58-letniej mieszkanki Mierzęcic, która w nocy z 24/25 stycznia 2017 roku zaatakowana została nożem przez własnego syna 25 – letniego Krzysztofa D. Mężczyzna w dniu tragedii był bardzo pobudzony i zachowywał się agresywnie wobec domowników. 

Pożar kamienicy

Dawid Dorobisz/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Śląskie kryminalne

Poddasze spalone. 25 osób ewakuowanych z kamienicy przy Dęblińskiej

Nie widział dlaczego go zamknęli. Po wyjściu na wolność postanowił sprawdzić, dlaczego został zamknięty

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Śląskie kryminalne

80 tys. zł zadośćuczynienia otrzyma mieszkaniec Siemianowic Śląskich, który na skutek błędu sędziego niesłusznie trafił do więzienia na 4,5 miesiąca. Sąd Apelacyjny w Katowicach, który przyznał odszkodowanie mężczyźnie, obciążył go jednocześnie kosztami procesu w wysokości 4,5 tys zł. 

Szturm antyterrorystów na Śląsku. Sceny jak z filmu akcji

Śląska Policja/x-news włącz . Opublikowano w Śląskie kryminalne

Policjanci z rudzkiej komendy od kilku tygodni pracowali nad sprawami włamań do placówek handlowych i hurtowni w Rudzie Śląskiej. Sprawcy działali zawsze w bardzo podobny sposób i, jak się później okazało, również w innych miastach województwa śląskiego.