joomla templates top joomla templates template joomla

Uwaga! Informacja dla kierowców!

D.D./katowice.eserwis.info, info/foto: Policja, Katowice włącz . Opublikowano w Katowice wiadomości

Wykonawca przebudowy układu drogowego w rejonie skrzyżowania ulic: Kościuszki, Kolejowej i Gen. Jankego, w związku z lokalizacją Galerii Libero, planuje rozszerzyć zakres prac. Od 17 stycznia do 30 kwietnia 2018 roku będzie realizował prace dotyczące budowy tunelu pod ul. Kościuszki z wykorzystaniem tymczasowej drogi objazdowej w rejonie tarczy skrzyżowania - co pozwoli zachować przejezdność ul. Kościuszki, po dwa pasy dla każdego kierunku ruchu.

 

Zmiany w organizacji ruchu obejmą zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Kolejowej na odcinku od ul. Kościuszki do ul. Stalowej. 

Wobec powyższego dojazd od strony ul. 73 Pułku Piechoty do Ligoty będzie odbywał się na dotychczasowych zasadach - z wykorzystaniem ul. Rzepakowej. Natomiast dodatkowy objazd w kierunku Ligoty poprowadzony zostanie z wykorzystaniem ul. Kłodnickiej, wzdłuż ul. Kolejowej, ul. Kościuszki oraz łącznicą z ul. Rzepakową., a dojazd do Ochojca, Bielska Białej i Łodzi od strony Ligoty będzie odbywał się ulicami Kłodnicką i Rzepakową.

Żródło:

UM Katowice