joomla templates top joomla templates template joomla

Policja udaremniła nielegalne wyścigi w Katowicach. "Zatrzymaliśmy 17 dowodów rejestracyjnych, a także prawo jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h"

info: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Katowice wiadomości

 
O trzeciej nad ranem w niedzielę (26.07) zakończyła się całonocna akcja katowickiej policji na parkingu przy cmentarzu komunalnym w Katowicach. Zebrały się tam setki uczestników i obserwatorów nielegalnych wyścigów samochodowych.
 
Wyścig, na który umawiano się przez media społecznościowe, namierzyła policja i interweniowała na miejscu. Skończyło się na ponad 30 mandatach i na pouczeniach. Uczestnicy nielegalnych wyścigów dostali lekcję przepisów drogowych od policjantów.
 

- Policjanci nałożyli 34 mandaty karne, a także 22 pouczenia, zatrzymaliśmy 17 dowodów rejestracyjnych, a także prawo jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h. Trzeba podkreślić ze do żadnego wyścigu nie doszło, ale już na trasie dojazdowej niektórych poniosło i mieli za ciężką nogę. My planujemy kolejne działania, tutaj nie ma przyzwolenia na nielegalne wyścigi - powiedziała młodsza aspirant Agnieszka Żyłka z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.