joomla templates top joomla templates template joomla

Podejrzany o zabójstwo żony w Kuźnicy przyznał się do winy. W niedzielę doszło tam do pożaru budynku, w którym strażacy znaleźli zwłoki 60-letniej kobiety

info: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Katowice wiadomości

 
Mężczyzna podejrzany o zabójstwo swojej żony w miejscowości Kuźnica w woj. śląskim przyznał się do winy po przesłuchaniu. W niedzielę (12.07) doszło tam do pożaru budynku, w którym strażacy znaleźli zwłoki 60-letniej kobiety. Służby ustaliły, że mogło dojść do morderstwa.
 
- W niedzielę 12 lipca tuż po 22 do stanowiska kierowania komendanta miejskiego PSP w Częstochowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Kuźnica gmina Kłomnice. Zastano rozwinięty pożar, rozpoczęto akcję gaśniczą i przeszukanie. Odnaleziono kobietę, która przekazano zespołowi ratownictwa medycznego. Stwierdzono zgon kobiety – wyjaśnił Kamil Dzwonnik ze straży pożarnej w Częstochowie.
 
 
- W związku z tym zdarzeniem prokuratura nadzoruje śledztwo. Podjęto decyzję o zatrzymaniu mężczyzny, który jest mężem pokrzywdzonej. Ustalono, że do śmierci pokrzywdzonej mogło dojść na skutek przestępstwa. Oskarżony przyznał się do czynu i złożył obszerne wyjaśnienia. O szczegółach mówić nie mogę – poinformował Krzysztof Budzik z Prokuratury Okręgowej w Częstochowie.