joomla templates top joomla templates template joomla

Okradły starszą kobietę- publikujemy portret pamięciowy

D.D./katowice.eserwis.info, info/foto: Policja, Katowice włącz . Opublikowano w Katowice wiadomości

Policjanci ustalają tożsamość i poszukują kobiet, które podejrzewane są o dokonanie kradzieży. Kobiety weszły do mieszkania 80-letniej mieszkanki Katowic pod pretekstem dostania szklanki wody i zagotowania mleka dla dziecka. Po pewnym czasie starsza kobieta zorientowała się, że ze szkatułki zniknęły pieniądze. W laboratorium został sporządzony portret pamięciowy jednej z kobiet. Wszystkie osoby, które ją rozpoznają proszone są o kontakt z policjantami z Katowic pod numerem tel. 32 200 2555, 32 200 3750, 32 200 3760 lub 112. Gwarantujemy anonimowość.

W dniu 30 listopada ubiegłego roku policjanci z Katowic zostali powiadomieni przez starsza mieszkankę Katowic o kradzieży. Jak wynika z relacji pokrzywdzonej, w dniu 27 listopada ubiegłego roku, do jej mieszkania przyszła kobieta, która poprosiła o szklankę wody. Za chwilę przyszła jej znajoma i  poprosiła jeszcze o zagotowanie mleka dla dziecka. W pewnym momencie jedna z nich wyszła na chwilę z kuchni, a jak wróciła to powiedziała, że muszą wyjść i wrócą jak mleko się zagotuje. Kobiety wyszły z mieszkania katowiczanki, ale po mleko już nie wróciły. 80-latka zorientowała się, że padła ofiarą przestępstwa. Ze szkatułki, która znajdowała się w pokoju zniknęło 5.000  złotych i 50 dolarów. Kobieta powiadomiła o wszystkim policjantów. W laboratorium kryminalistycznym w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach został sporządzony portret pamięciowy jednej z kobiet.  

Wszystkie osoby, które posiadają informację, na temat tego  zdarzenia albo rozpoznają kobietę na sporządzonym portrecie pamięciowym prosimy o kontakt z  policjantami z Komisariatu IV Policji w Katowicach pod numerem całodobowo  tel. 32 200 3750, 32 200 2555,32 200 3760 lub 112, email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Gwarantujemy anonimowość.