joomla templates top joomla templates template joomla

Mężczyźni z monitoringu w rękach policjantów!

D.D./katowice.eserwis.info, info/foto: Policja, Katowice włącz . Opublikowano w Katowice wiadomości

Mężczyźni, którzy weszli do klatki schodowej za 24-letnim mężczyzną i go okradli, są już w rękach policjantów z Katowic. Jednego z nich w centrum handlowym rozpoznał ochroniarz, ujął go i przekazał policjantom. Dziś kolejni dwaj sprawcy zostali zatrzymali przez katowickich wywiadowców. Z zatrzymanymi są obecnie wykonywane czynności procesowe. O ich dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd. Serdecznie dziękujemy mediom za współpracę i pomoc w rozpowszechnieniu informacji. Dziękujemy również służbom ochrony za reakcję i pomoc w zatrzymaniu sprawcy.

 

Do zdarzenia doszło nad ranem, 4 listopada, na ulicy 3 Maja w Katowicach. Jak wynika z ustaleń policjantów, trzech mężczyzn weszło razem z pokrzywdzonym do klatki schodowej. Zabrali 24-latkowi telefon komórkowy, dokumenty i inne przedmioty warte 3 tys. złotych. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu, a zapis opublikowano w mediach. Wczoraj w centrum handlowym jeden z ochroniarzy rozpoznał mężczyznę i skojarzył, że jest on poszukiwany przez policję. Ujął młodego go i przekazał w ręce policjantów. 22-latek trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj wywiadowcy z komendy miejskiej rozpoczęli poszukiwania jego dwóch kolegów. Ustalili gdzie przebywają i zatrzymali 24-latków. Sprawcy to mieszkańcy Katowic. Obecnie wykonywane są z nimi czynności w Komisariacie Policji VI w Katowicach.

Serdecznie dziękujemy mediom za współpracę i pomoc w rozpowszechnieniu informacji. Dziękujemy również służbom ochrony za reakcję i pomoc w zatrzymaniu sprawcy.