joomla templates top joomla templates template joomla

Dzięki policjantom zawitała do nich magia świąt

D.D./katowice.eserwis.info, info/foto: Policja, Katowice włącz . Opublikowano w Katowice wiadomości

Powiadają, że Mikołaj to starszy pan, z białą brodą, rozwożący prezenty wielkimi czerwonymi saniami. U katowickiej rodziny zawitało kilku, a nawet kilkuset wyjątkowych Mikołajów. Granatowe mundury i odznaki na piersi, symbolizujące służbę społeczeństwu. Tak wyglądali Mikołaje - policjanci z katowickiej komendy. W sobotę na czele z Komendantem Miejskim Policji w Katowicach inspektorem Pawłem Barskim odwiedzili rodzinę, której przekazali prezenty, stanowiące dar serca katowickich policjantów i pracowników cywilnych.

 

JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO! Tak brzmi hasło XVII edycji Szlachetnej Paczki, w którą już po raz trzeci, włączyli się katowiccy policjanci. Każdy funkcjonariusz z osobna, inspektor, komisarz, aspirant, sierżant, posterunkowy oraz pracownicy cywilni okazali dobroć serca. Dzięki temu przedstawiciele katowickich policjantów wręczyli wybranej rodzinie prezenty, niezbędne do spędzenia spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

20 paczek o wartości blisko 4 tysięcy złotych trafiło do potrzebującej rodziny z Katowic. Wśród przekazanych przedmiotów znalazł się m.in. stół wraz z sześcioma krzesłami o który rodzina bardzo prosiła, by móc w te święta po raz pierwszy usiąść wspólnie do wieczerzy. Ponadto rodzinie przekazano żywność, środki czystości, odzież, obuwie, przybory szkolne, a także zabawki dla najmłodszych. Na twarzach obdarowanych malowały się uśmiechy, a podziękowań nie było końca.