joomla templates top joomla templates template joomla

Sylwestrowa gala operetkowo-musicalowa w CKK

.katowice.eu włącz . Opublikowano w Katowice wiadomości

Centrum Kultury Katowice im. Krystyny Bochenek GALA SYLWESTROWA OPERETKOWO-MUSICALOWA Sala koncertowa CKK Piątek 31.12. 2010, godz. 19.00 Gala operetkowo-musicalowa to koncert przyciągający rzesze melomanów, spragnionych posłuchania zarówno ulubionych utworów z repertuaru operetkowego, jak i przebojów musicalowych, zgrabnie ułożonych w jeden spójny program.

Centrum Informacji Turystycznej nagrodzone

.katowice.eu włącz . Opublikowano w Katowice sport

Podczas trwających od 20-23 października Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon w Poznaniu rozstrzygnięty został konkurs na punkt informacji turystycznej - trzecie miejsce przyznane zostało Regionalnemu Centrum Informacji Turystycznej w Katowicach w kategorii czterech gwiazdek. Dodatkowo Śląskie docenione zostało aż cztery razy: nagrodą Acanthus Aureus – za najlepsze odzwierciedlenie strategii marketingowej w ekspozycji targowej,

Pastorałka w Ateneum

.katowice.eu włącz . Opublikowano w Katowice wiadomości

Ostatnią w tym roku premierą, na którą 4 grudnia zaprasza Śląski Teatr Lalki i Aktora „Ateneum” będzie sztuka Pawła Pawlika pt. „Pastorałka dla woła i osła” w reżyserii Karela Brožka, scenografii Urszuli Kubicz-Fik i z muzyką Violetty Rotter-Kozery. Anioł i Diabeł kłócą się przed świętami Bożego Narodzenia. Tymczasem utrudzony pracą w polu Wół straszy Osła, że gospodarz zrobi z niego kiełbasę.

Katowice w obiektywie

.katowice.eu włącz . Opublikowano w Katowice wiadomości

60 najwyżej ocenionych przez internautów prac zgłoszonych do konkursu fotograficznego „Katowice w obiektywie” będzie można obejrzeć w grudniu, na wystawie w Galerii Katowice, mieszczącej się w siedzibie Związku Polskich Artystów Fotografików Okręg Śląski. Sukcesywne przemiany przestrzeni miejskiej dzisiejszych Katowic stały się inspiracją do ogłoszenia konkursu, w którym uczestnicy zachęcani byli do nowego spojrzenia na miasto.