joomla templates top joomla templates template joomla

16 grudnia 1981 roku w Kopalni Wujek zginęło dziewięciu górników. Najmłodszą ofiarą był Andrzej Pełka

Telewizja NTL/NTL Radomsko Sp. z o.o. włącz . Opublikowano w Katowice wiadomości

Protestowali przeciwko wprowadzeniu stanu wojennego, przypłacili to własnym życiem. 16 grudnia 1981 roku w Kopalni Wujek zginęło dziewięciu górników. Najmłodszą ofiarą był Andrzej Pełka. W Niedośpielinie, z którego pochodził każdego roku odbywają się uroczystości upamiętniające zabitych.

Aktywne ferie z Magnolia Park

Aleksandra Palus włącz . Opublikowano w Katowice wiadomości

Konkurs na ambasadorkę Barbie, dziecięcy pokaz mody, warsztaty stylu i strefy zabaw. To tylko niektóre z atrakcji, przygotowanych na ferie przez Magnolia Park. Najmłodsi spotkają się także z bohaterami bajki SpongeBob oraz obejrzą wszystkie części Harry’ego Pottera. 

Nowy katowicki dworzec

katowice.eu włącz . Opublikowano w Katowice wiadomości

Nowy katowicki dworzec jest już otwarty Prawie 6 000 m kw. powierzchni, 31 punktów handlowych, 49 kamer monitoringu, dziewięć kas i dwa punkty obsługi podróżnych oraz inteligentny system zarządzania obiektem

Jarmark Bożonarodzeniowy

katowice.eu włącz . Opublikowano w Katowice kulturalne

altJarmark Bożonarodzeniowy - informacja dla wystawców. Zapraszamy wszystkich chętnych wystawców do wzięcia udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym w Katowicach na ul. Staromiejskiej który odbędzie się w dniach 3-21.XII.br.

XXVIII sesja Rady Miasta

katowice.eu włącz . Opublikowano w Katowice wiadomości

XXVIII sesja Rady Miasta Katowice Przewodniczący Rady Miasta Katowice informuję, że w dniu 31 października 2012r. o godz. 11.00 w sali 209 Urzędu Miasta Katowice przy ul. Młyńskiej 4

Regionalne Dni Inwestycji

katowice.eu włącz . Opublikowano w Katowice wiadomości

altJuż w sobotę 27 października o godz. 9.30 w hotelu Novotel Centrum przy al. Roździeńskiego 16 w Katowicach, odbędzie się konferencja pt. „Regionalne Dni Inwestycji”.

Kierowca pijący alkohol w aucie zatrzymany przez policję

Policja Śląska/x-news włącz . Opublikowano w Katowice powiatowe

Dzięki czujności pracowników monitoringu, a także błyskawicznej reakcji policjantów wkrótce przed sądem stanie pijany kierowca. Na nagraniu miejskiego monitoringu widać mężczyznę, który zaparkował tuż pod kamerą, wypił alkohol i zabierając ze sobą pasażerów, odjechał. 

Alter Sound

katowice.eu włącz . Opublikowano w Katowice wiadomości

altAlter Sound - wyjątkowy program muzyczno-lifestyle'owy ‘Alter Sound’ to program muzyczno-lifestyle’owy, którego celem jest ukazywanie i promowanie ciekawych, nowatorskich zjawisk muzycznych, prezentowanie intrygujących osobowości, ich pasji

Sukces członkini Klubu

katowice.eu włącz . Opublikowano w Katowice sport

altSukces członkini Klubu Wysokogórskiego w Katowicach Klub Wysokogórski w Katowicach z dumą informuje o sukcesie Klubowej koleżanki Aleksandry Taistry.

Spotkajmy się na Mariackiej

katowice.eu włącz . Opublikowano w Katowice wiadomości

altSpotkajmy się na Mariackiej - koncert muzyki klezmerskiej W najbliższy piątek o godz. 20.30 na muzycznym deptaku Katowic wystąpi jeden z ciekawszych przedstawicieli muzyki klezmerskiej w Polsce – zespół Di Kuzine.

Festiwal Gitary Elektrycznej

katowice.eu włącz . Opublikowano w Katowice kulturalne

altGitara elektryczna to jeden z najwspanialszych wynalazków XX wieku, który zrewolucjonizował zarówno muzykę, jak i całą współczesną kulturę.

Festiwal Nowej Scenografii

katowice.eu włącz . Opublikowano w Katowice wiadomości

Centrum Scenografii Polskiej oddział Muzeum Śląskiego zaprasza na wydarzenia w ramach Festiwalu Nowej Scenografii. Festiwal Nowej Scenografii Instalacje i projekty w przestrzeni miejskiej w ramach FNS